trende

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Hakkımızda

Uzman kadrosuyla çalışmalarını yürüten Psikoloji Balat, 2020’de ruh sağlığı alanında öncü bir kuruluş olma misyonuyla Ayşenur Ak tarafından kurulmuştur. Temel ilkeleri doğrultusunda bireysel terapi,  grup terapisi, cinsel terapi, çift terapisi, oyun terapisi ve daha pek çok alanda hizmeti veren Psikoloji Balat, danışana uygun psikoterapi ekolünü belirleyerek ve alanında uzman terapist desteği sağlamaktadır.

Psikoloji Balat, profesyonel ve etik kadrosuyla pek çok danışanın ihtiyaç duyduğu psikolojik desteği sağlamaktadır. Ayrıca, ruh sağlığı hakkında gerekli bilgilendirmeyi ve gelişimi sağlamak için bugüne kadar binlerce katılımcının yer aldığı uzman eğitimlerini gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

> Profesyonel Hizmet: Duygusal ve ruhsal sorun yaşayan bireylere yönelik psikolojik destek sağlayarak bireylerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmek.

> Danışana Göre Terapi: Sabit bir terapi ekolünün uygulanmasının aksine danışan için uygun olan terapi ekolünün belirlenerek bu alanda uzman terapistin yönlendirmesini sağlamak.

Misyonumuz

> Uzman Eğitimi: Türkiye ve dünya çapında ruh sağlığı desteği veren uzmanlar tarafından alandaki psikoterapi ekollerine ve çalışmalarına yönelik eğitimler gerçekleştirerek ve dönemsel staj programları uygulayarak geleceğin uzman danışmanlarının yetişmesine ve gelişmesine katkı sağlamak.

> Toplumsal Eğitim: Toplumdaki bireylerin bilgilendirilmesi amacıyla ruh sağlığı ve bu yönde sunulan hizmetler hakkında gerçekleştirilen eğitim ve programların yaygınlaştırılmasını sağlamak.

> Erişilebilirlik: Türkiye’nin ve hatta dünyanın herhangi bir yerinde bulunan kişilerin uzman bir ruh sağlığı hizmetine erişebilmesini sağlamak.

Whatsapp
Psikoloji Balat
Psikoloji Balat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?